Praktyk NLP – kurs zaawansowany

Ukończyłeś Praktyka i chcesz dalej zgłębiać metody NLP?

Już 9 września rozpoczynamy kolejną edycję zaawansowanego kursu Praktyk NLP.

Praktyk NLP Zaawansowany, to szkolenie rozwijające kompetencje i modele zdobyte na Praktyku NLP. Czego dowiesz się w trakcie 75 godzin kursu?

 • poznasz nieświadome strategie przetwarzania informacji, które odgrywają kluczowe znaczenie w komunikowaniu się i motywowaniu, szczególnie przydatne rekruterom poszukującym osób najlepiej odpowiadających wymogom stanowiska, menedżerom pragnącym lepiej  zarządzać swoim zespołem, handlowcom i osobom odpowiedzialnym za kontakt z klientem, poszukującym klucza do skutecznej komunikacji, terapeutom, coachom wspierających rozwój swoich klientów oraz wszystkim osobom, które pragną lepiej zrozumieć siebie i innych ludzi,
 • rozwiniesz umiejętności pracy z emocjami poprzez nowe, bardziej rozbudowane narzędzia wykorzystujące submodalności i kotwiczenie, które pozwolą Ci jeszcze efektywniej radzić sobie w trudnych sytuacjach, będących źródłem napięcia, stresu i lęku a także przezwyciężać fobie,
 • nauczysz się lepiej radzić sobie z trudnymi sytuacjami z przeszłości zamieniając emocje w okazję do nauki poprzez czerpanie informacji zwrotnej z porażek w życiu osobistym i zawodowym.

Podczas zajęć poznasz narzędzia umożliwiające diagnozę problemu, zestaw technik usprawniających uczenie się i działanie oraz wdrażanie nowo poznanych umiejętności.

Kurs jest adresowany do wszystkich, którzy chcą kontynuować zgłębianie praktycznej wiedzy na temat skutecznego rozwiązywania problemów i realizacji celów, oraz posiąść dodatkowe, zaawansowane umiejętności w tym zakresie. Jest on naturalną kontynuacją szkolenia Praktyk NLP (poziom podstawowy) i wraz z nim przygotowuje do dalszego „stopnia wtajemniczenia”, jakim jest kurs Mistrz Praktyk NLP (NLP Master Practitioner).

Uwaga: przy dokonaniu zapisu do 7 lipca otrzymasz 500 PLN rabatu!*

*promocja jest dostępna dla absolwentów kursu Praktyk NLP w Polskim Instytucie NLP oraz uczestników, którzy dokonają zapisu na edycję letnią kursu Praktyk NLP. Promocja nie łączy się z innymi promocjami oferowanymi przez Polski Instytut NLP.

Więcej informacji znajdziesz tutaj

Praktyk NLP już we wrześniu – zapisz się na kurs lub dołącz do szkoły psychoterapii NLPt

Zapraszamy na jesienną edycję kursu Praktyk NLP, która rozpocznie się już 9.09. Jeśli czytasz ten wpis, to prawdopodobnie wiesz już coś o NLP i przewidujesz jakie możesz odnieść korzyści decydując się na udział w kursie. Ponieważ jednak jest wiele szkół NLP, które często skrajnie różnie podchodzą do tego czego konkretnie i w jaki sposób uczyć, przybliżymy Ci trochę czego możesz spodziewać się po Praktyku NLP w Polskim Instytucie NLP.

Co jest dla nas ważne?
 • Praktyka – większość zajęć to ćwiczenia. Oczywiście poznasz też niezbędną teorię, ale nadal ok 3/4 czasu każdego zjazdu to ćwiczenia, które będziesz wykonywać.
 • Etyka – NLP ma różną sławę. Często dlatego, że osoby je stosujące nie dbają o aspekt etyczny. My dbamy, traktujemy NLP jako narzędzie własnego rozwoju, nastawione na budowanie porozumienia i poprawianie swojej skuteczności, ale w taki sposób, żeby były neutralne, albo korzystne dla Twojego otoczenia.
 • Profesjonalizm – choć NLP nie jest metodą naukową, staramy się pokazywać jej aspekty odnoszące się do obecnej wiedzy z zakresu psychologii, socjologii, czy nawet biologii. Nasi trenerzy to praktycy z wieloletnim stażem stosujący NLP w różnych kontekstach, zarówno pomocowych (psychoterapia, coaching) jak i biznesu (menedżerowie, konsultanci, przedsiębiorcy).
 • Wysokie standardy nauczania – jako jedyny ośrodek w Polsce mamy akredytację EANLPt, organizacji dbającej o standardy uczenia NLP w Europie.
Czego nauczysz się na kursie?
 • Zaczniesz się skutecznie komunikować i budować trwałe relacje – historia NLP zaczyna się od badań nad komunikowaniem się. Dysponujemy wieloma narzędziami poprawiającymi komunikację na poziomie werbalnym i niewerbalnym, uczymy też jak efektywnie argumentować i lepiej rozumieć rozmówcę, a także jak radzić sobie z tzw. trudnymi rozmówcami i konfliktami.
 • Będziesz skuteczne planować cele i wdrażać je w życie – uczymy narzędzi pozwalających skutecznie pracować z celami, budować plan i motywację do ich realizacji, a także radzić sobie z trudnościami i przeszkodami.
 • Łatwo i szybko zarządzać emocjami – NLP to również doskonałe narzędzia do pracy z emocjami swoimi i innych osób. Nauczymy Cię jak radzić sobie z nieprzyjemnymi i nieadekwatnymi uczuciami, ale również jak budować i wzmacniać te przyjemne. To praktyczne narzędzia do poradzenia sobie ze złością, lękami, żalem, czy stresem.
 • Poznasz meandry nieświadomości – nauczysz się pracować ze swoimi procesami wewnętrznymi, często nieświadomymi. Poprzez naturalne stany transu i relaksacji nauczymy Cię jak sięgać do wewnętrznych zasobów – np. ukrytego spokoju czy pewności siebie.
 • Nauczysz się skuteczniej działać – poznasz metody odkodowywania swoich codziennych strategii oraz ich modyfikacji. Dzięki temu stanie się możliwe skuteczne optymalizowanie swoich zachowań oraz dostrzeganie co jest kluczem do ich skuteczności.
Dla kogo?

Nie ma ograniczeń zawodowych do uczestnictwa w Praktyku NLP. Jeśli jesteś ciekawy siebie, chcesz poprawić swoją skuteczność, sposób funkcjonowania, masz ochotę zainwestować w siebie, to zapraszamy. Przedstawiane modele są również wartościowym uzupełnieniem narzędziownika psychoterapeutów, coachów, trenerów, czy menedżerów

Sprawdź szczegóły: tutaj.

Praktyk NLP to również kurs wchodzący w skład Studium NLPt – jeśli chcesz rozpocząć edukację w zawodzie psychoterapeuty, to najlepsza okazja, żeby dołączyć do naszego studium. Więcej informacji o Studium NLPt znajdziesz na stronie: http://nlpt.edu.pl

 

Mistrz NLP – edycja 19 – startujemy 20.01.2018r.

Zapraszamy na kurs Mistrz Praktyk NLP. Podczas 190 godzin szkolenia będziemy zarówno rozwijać koncepcje i modele znane z Praktyka NLP, jak i poznawać zupełnie nowe. Przede wszystkim uczymy pracować z coraz głębszymi poziomami funkcjonowania: przekonaniami, wartościami i tożsamością. Poznasz:

 • model linii czasu (time-line) – rozbudowane narzędzie do pracy zarówno z zachowaniami, jak i przekonaniami, nawet bardzo głębokimi i nieświadomymi,
 • modelowanie – podstawę NLP, dzięki której będziesz mógł tworzyć własne modele i techniki,
 • techniki pracy z przekonaniami i wartościami – czyli czynnikami mającymi ogromny wpływ na motywacje i podejmowane działania,
 • metody pracy z tożsamością – integrowanie, odkrywanie nowych jej aspektów, zmianę spojrzenia na role, w które codziennie wchodzisz i które mniej bądź bardziej akceptujesz.

Mistrz NLP to przede wszystkim wędrówka w głąb siebie, okazja do lepszego zrozumienia swojego umysłu. To również doskonały zbiór narzędzi dla osób, które zajmują się profesjonalną pomocą – psychologów, psychoterapeutów, coachów.

Sprawdź szczegóły: tutaj.

Skończyłeś Praktyka NLP? Kurs zaawansowany czeka

Praktyk NLP Zaawansowany, to szkolenie rozwijające kompetencje i modele zdobyte na Praktyku NLP. Czego dowiesz się w trakcie 75 godzin kursu? 

 • poznasz meta-programy – nieświadome strategie, które odgrywają kluczowe znaczenie w komunikowaniu i motywowaniu się,
 • rozwiniesz umiejętności pracy z emocjami poprzez nowe, bardziej rozbudowane narzędzia wykorzystujące submodalności i kotwiczenie,
 • nauczysz się lepiej radzić sobie z trudnymi sytuacjami z przeszłości zamieniając emocje w okazję do nauki.
Zapraszamy wszystkich Praktyków NLP, najbliższy kurs startuje już 04.02.17

24 listopada zapraszamy na inspirujący warsztat „NLP w pigułce” prowadzony przez Benedykta Peczko!

Jeśli chcesz poznać NLP, zapraszamy na jednodniowe szkolenie „NLP w pigułce”, które poprowadzi Benedykt Peczko. Sprawdź, jak się skutecznie komunikować i zarządzać swoimi emocjami.

Ponadto opowiemy o głównych założeniach metody, o jej historii. Rozprawimy się także z najpopularniejszymi mitami na temat NLP.

Szczegóły znajdziesz na naszej stronie.

Warsztat pt. „Techniki pracy z diadami i rodzinami” – 13-14.10.2018

Jest on poświęcony sposobom pomagania parom i rodzinom. Zapoznaje z metodami NLP i neurolingwistycznej psychoterapii, które zostały skonstruowane specjalnie w tym celu, lecz nie są częścią programów standardowych kursów. Dlatego w dużym stopniu pozostają nieznane.

Diadą określa się każdą parę osób, które szukają pomocy w ich relacji. Mogą to być zatem partnerzy życiowi, ale też dziecko i rodzic, rodzeństwo, współpracownicy itd. Mało kto wie, że NLP wypracowało zestaw metod, które są przeznaczone do rozwiązywania tego rodzaju problemów nie tylko podczas sesji indywidualnych, ale także w pracy z parami, a nawet większymi systemami. Jak wykorzystywać pozycje percepcji w pracy z dwoma (lub więcej) osobami równocześnie? Na czym polega zmiana zakotwiczeń w parach oraz przeformułowanie dla par? Czym jest metoda meta-zwierciadła w pracy z parami lub „szkoła życzeń”? Są to odrębne techniki NLP, których nie da się zastosować w pracy z jednostkami. Standardowe programy szkoleń w zakresie NLP nie obejmują tego materiału, a większość adeptów NLP nawet nie wie o jego istnieniu. Prezentowany warsztat jest rzadką okazją do poszerzenia swoich umiejętności o unikalne sposoby pracy z dwojgiem (lub więcej) osób równocześnie. Jego uczestnikami mogą być wszystkie osoby profesjonalnie zajmujące się pomaganiem. Coraz częściej na przykład pojawia się temat coachingu realizowanego dla par, podczas gdy większość coachów nie posiada odpowiedniego przygotowania do tego typu pracy, tym bardziej w sposób rozróżniający coaching od terapii par. Dlatego niniejsze zajęcia są adresowane również do nich. Podobnie jak do wszystkich zainteresowanych rozwojem umiejętności radzenia sobie z konfliktami pojawiającymi się w relacjach międzyludzkich, szczególnie w bliskich relacjach.

Prowadzący: Benedykt Peczko

Cena warsztatu – 600,- zł

Oferta specjalna dla absolwentów kursów certyfikacyjnych NLP w naszym Instytucie oraz Studium Coachingu MLC – 490.- zł

Psychoterapia grupowa – grupowy trening rozwojowy, oferty specjalne dla absolwentów Studium Neurolingwistycznej Psychoterapii i Studium Coachingu MLC

Treningi tego rodzaju są jedną z form doświadczenia własnego (osobistego procesu zmiany i rozwoju), które jest obligatoryjne w przypadku psychoterapeutów. Szkolenia dla coachów, trenerów, mediatorów, mentorów, menedżerów itd. zwykle nie obejmują i nie wymagają tego elementu kształcenia, niemniej jest on wysoce zalecany dla wszystkich, którzy pracują z grupami, zespołami itp. Podobnie dla tych, którzy są członkami grup i zespołów, a chcieliby poprawić swoje w nich funkcjonowanie.

Jak zauważają specjaliści w tej dziedzinie, m.in. z ośrodka Tavistok w Wielkiej Brytanii, we wszelkiego rodzaju organizacjach występuje „ukryta dynamika” dotycząca relacji, komunikacji, nieformalnych ról, faz rozwoju systemów itp. Dynamika ta wywiera bardzo znaczący wpływ na jakość współpracy, a w efekcie na skuteczność działania przedstawicieli i w końcu na wyniki osiągane przez organizację. O ile jednak jej przedstawiciele uzyskują odpowiednie przygotowanie merytoryczne i techniczne potrzebne do wykonywania ich specyficznych zadań, to powszechnie brakuje im odpowiedniej wiedzy i treningu w zakresie radzenia sobie z „ukrytą dynamiką” zawsze, choć z różnym nasileniem obecną w systemach.

Wspomniane treningi są realizowane w ramach Studium Neuro-Lingwistycznej Psychoterapii, gdzie z powodów formalnych noszą nazwę „psychoterapii grupowej”. Trzeba jednak pamiętać, że jest to tzw. „psychoterapia szkoleniowa”, czyli adresowana nie do pacjentów borykających się z problemami klinicznymi, lecz do profesjonalistów w zakresie wspomagania rozwoju. Niektóre korzyści wynikające dla nich z uczestnictwa we wspomnianych treningach:

 • bezpośrednie doświadczenie własnego procesu zmiany, co pogłębia rozumienie doświadczeń klientów, współpracowników, podwładnych itp.,
 • możliwość przepracowania własnych problemów, ograniczających nie tylko w pracy zawodowej,
 • możliwość wzmacniania swoich zasobów, rozwijania kreatywności, samowiedzy, efektywności osobistej itp.,
 • doskonalenie umiejętności interpersonalnych,
 • praktyczne doświadczenie dynamiki i procesu grupowego – nieocenione dla zrozumienia sposobu funkcjonowania grup i zespołów, zarówno tych, którym pomagamy, jak też tych, których jesteśmy członkami,
 • poznawanie w działaniu technik i stylów pracy z grupą.

Terminy treningów przewidzianych w tym roku akademickim (do wyboru lub w całości):

 1. 24-25.11.2018
 2. 5-6.01.2019
 3. 9-10.02.2019
 4. 9-10.03.2019
 5. 6-7.04.2019
 6. 26-28.04.2019
 7. 11-12.05.2019

Koszt uczestnictwa: 600,- zł za dwudniowy trening.

Specjalna oferta dla absolwentów Studium Coachingu MLC: koszt uczestnictwa wynosi dla Was to 400,- zł za dwudniowe zajęcia.

Oferta specjalna dla absolwentów Studium Neuro-Lingwistycznej Psychoterapii: osoby, które ukończyły już Studium, a potrzebują uzupełnić brakującą ilość doświadczenia własnego, wymaganą do ubiegania się o European Certificate of Psychotherapy, mogą uczestniczyć w wymienionej wyżej psychoterapii grupowej w cenie 300,- zł za dwudniowy trening.

Więcej informacji o tej formie pracy znajduje się na naszym blogu.

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt z biurem Polskiego Instytutu NLP – nlp@econlp.com.

Ilość miejsc jest ograniczona, dlatego o możliwości skorzystania z tej oferty decyduje kolejność zgłoszeń.

Serdecznie zapraszamy.

Psychoterapeutyczna superwizja grupowa

Psychoterapeutyczna superwizja grupowa jest realizowana w ramach trzeciego roku obecnej edycji Studium Neuro-Lingwistycznej Psychoterapii, ale jest również dostępna dla absolwentów dawniejszych edycji, którzy potrzebują uzupełnić godziny superwizji wymagane do ubiegania się o Europejski Certyfikat Psychoterapii. Mogą z niej skorzystać również inne osoby pozostające w szkoleniu lub prowadzące praktykę psychoterapeutyczną.
Terminy zjazdów w tym roku akademickim:
1. 8-9.06.2019
2. 29-30.06.2019
Koszt za jeden dzień superwizji: 300,- zł
Oferta specjalna dla certyfikowanych absolwentów SNLPt, którzy gromadzą godziny dotyczące
doskonalenia zawodowego wymagane do przedłużenia certyfikatów: 200,- zł za jeden dzień.
Oferta specjalna dla absolwentów SNLPt, którzy uzupełniają doświadczenie własne wymagane do
ECP: 150,- zł za jeden dzień

6 października zapraszamy na inspirujący warsztat „NLP w pigułce” prowadzony przez Benedykta Peczko!

Jeśli chcesz poznać NLP, zapraszamy na jednodniowe szkolenie „NLP w pigułce”, które poprowadzi Benedykt Peczko. Sprawdź, jak się skutecznie komunikować i zarządzać swoimi emocjami.

Ponadto opowiemy o głównych założeniach metody, o jej historii. Rozprawimy się także z najpopularniejszymi mitami na temat NLP.

Szczegóły znajdziesz na naszej stronie.

Praktyk NLP – 59 edycja

Zapraszamy na 59 edycję kursu Praktyk NLP! Jeśli czytasz ten wpis, to prawdopodobnie wiesz już coś o NLP i przewidujesz jakie możesz odnieść korzyści decydując się na udział w kursie. Szkolenie to rozwija i poszerza perspektywy w życiu zawodowym i osobistym. Uczy efektywnego modelu komunikowania się oraz technik umożliwiających rozwój umiejętności pomocnych w biznesie, profesjonalnej pomocy i samorozwoju. Rozpoczęcie 20 października 2018 r.

Więcej szczegółów znajdziesz TUTAJ.

Zapraszamy do mailowego kontaktu: biuro@econlp.com

 

Rozmowa – wywiad z Mirosławą Huflejt-Łukasik w cyklu „Mistrzowie coachingu”

Zapraszamy do posłuchania rozmowy z twórczynią Szkoły
Coachingu i Pracy z Grupami MLC, pionierką coachingu w Polsce –
Mirosławą Huflejt-Łukasik. Wywiad poprowadził akredytowany coach i
trener biznesu – Dariusz Niedzieski, w ramach swojej autorskiej audycji
„Mistrzowie coachingu”. Było o odkrywaniu coachingu, o edukacji w tym
obszarze oraz dylematach i wyzwaniach, jakie stoją przed adeptami tej
fascynującej profesji.

Całą rozmowę odsłuchacie tutaj.

Hipnoza i hipnoterapia – start 14 września!

Zajęcia zapoznają praktycznie z podstawowymi narzędziami hipnozy oraz wyjaśniają
zasady ich stosowania zarówno w ramach tzw. „hipnozy formalnej” (prowadzonej w
oparciu o kontrakt obejmujący ten rodzaj pracy), jak i „nieformalnej” (gdy elementy
hipnozy są łączone „przy okazji” z innymi formami oddziaływań, także podczas
przy okazji „zwykłej” konwersacji). Na program szkolenia składają się metody wprowadzania w
trans, rodzaje transu hipnotycznego, struktura sesji hipnoterapii, zasady budowania i
przekazywania sugestii hipnotycznych, aktywowanie nieświadomych zasobów
podczas stosowania hipnozy i wspomaganie procesów samoregulacji pacjenta oraz
wiele innych praktycznych zagadnień związanych z tą formą pracy. W szkoleniu mogą
uczestniczyć również coachowie, którzy posiadają wyższe wykształcenie z
psychologii, pedagogiki, medycyny lub dziedzin pokrewnych.

Cena za trzydniowy warsztat to 1500,- zł, do 3 IX promocyjna cena 1200 zł.
Dla absolwentów PINLP i Szkoły MLC – 20% zniżki.

Zgłoszenia prosimy kierować:

biuro@econlp.com

Już 1 IX unikalny warsztat o najbardziej zaawansowanym modelu pracy w NLP autorstwa Diltsa

Poszczególne metody NLP są zwykle przystosowane do rozwiązywania jednej kategorii problemów i w większości przypadków ich działanie ma charakter „punktowy”, wpływa na wybrany aspekt problemu czy rozwoju osoby.

Natomiast zintegrowane pole NLP obejmuje wieloaspektowość i złożoność ludzkiego funkcjonowania. Jeśli pojedynczą klasyczną technikę NLP porównalibyśmy do prostej lunety o mniejszej czy większej średnicy soczewki, to zintegrowane pole NLP jest jak szerokokątny teleskop Hubble’a, pozwalający widzieć o wiele szersze spektrum nieba i o wiele większe głębie kosmosu. Zintegrowane pole NLP pozwala wprowadzać rozległe pozytywne zmiany w ramach jednej interwencji. Zmiany te dotyczą przede wszystkim poziomu tożsamości, ale też przekonań, i w efekcie zachowań i emocji.

Warsztat „Zintegrowane pole NLP” ma na celu praktyczne zapoznanie uczestników z zaliczaną do nowej generacji NLP konceptualizacją zintegrowanego pola NLP autorstwa R. Diltsa oraz wariantami pracy z wykorzystaniem tego modelu, jego wielorakimi możliwościami zastosowania.

Dla absolwentów naszych kursów 10% rabatu od aktualnie obowiązującej ceny.

Cena regularna: 750,- zł

Cena w przedpłacie do 15.08.2018: 675,- zł

Cena promocyjna do 15.07.2018: 600,- zł

Cena promocyjna przy zapisie dwóch osób wynosi 600,- zł od osoby.

Zapisy: biuro@econlp.com

Zapraszamy do lektury nowego wpisu na Blogu Polskiego Instytutu NLP pt.: „Terapeutyczny trening grupowy jako dynamiczna metoda samorozwoju”

Polecamy lekturę nowego wpisu na blogu PINLP

Trening grupowy to uniwersalna metoda rozwiązywania problemów, rozwijania inteligencji emocjonalnej i kompetencji społecznych, doskonalenia komunikacji w działaniu, modelowania dokonującego się w kontekście grupy. Siła jej działania jest wzmocniona potencjałem grupy jako współpracującego systemu. Trening grupowy jest zalecany każdemu, kto jest zainteresowany samodoskonaleniem, a nieodzowny dla osób zajmujących się profesjonalną pomocą i rozwojem, pracujących zarówno z jednostkami, jak też z grupami i zespołami.

Polecamy Studium Coachingu MLC – edycja jesień 2018

Polecamy udział w jesiennej edycji Studium Coachingu MLC.
Jednym z niewielu w Polsce kursów, które mogą się pochwalić 10 letnią obecnością na rynku. I niewątpliwie jedynym, w którego kadrze znajdziecie aż 5 akredytowanych przez Izbę Coachingu superwizorów.

A co więcej?

– ponad 200 godzin szkolenia,

– superwizja i mentoring w cenie,

– wsparcie merytoryczne po zakończeniu kursu, a także spotkania w ramach Klubu Coacha MLC,

– nastawienie na rozumienie i zdolność prowadzenia procesu, a zatem skuteczny coaching,

– i wiele, wiele  więcej.

Start już 27.10!

Do 3.09 obowiązuje cena promocyjna: 10.000,- PLN (zamiast 14.500,- PLN).

Więcej informacji znajdziesz tutaj.

 

2 września zapraszamy na seminarium: „Psychoterapia osób z rozpoznaniem psychozy i innych głębokich zaburzeń”

Seminarium zapoznaje z podstawowymi zasadami prowadzenia psychoterapii w przypadku głębszych zaburzeń. Jej przebieg i charakter różni się pod wieloma względami od psychoterapii realizowanej z pozostałymi pacjentami. Inaczej przebiega też proces terapeutyczny oraz rozwija się innego rodzaju relacja terapeuta-pacjent. Zastosowanie poszczególnych metod terapeutycznych wymaga w tym przypadku również specjalnego przygotowania i posiada znacznie więcej ograniczeń. Szczególne znaczenie ma tutaj również współpraca z lekarzami. Czy w takim razie psychoterapia pacjentów z rozpoznaniem psychozy i pokrewnych zaburzeń w ogóle jest możliwa? A jeśli tak, co konkretnie ma robić psychoterapeuta? Na te pytania odpowiada właśnie nasze seminarium

Cena regularna: 690,- zł

Cena w przedpłacie do 15.08.2018: 615,- zł

Cena promocyjna do 15.07.2018: 540,- zł

Dla absolwentów kursów Polskiego Instytutu NLP obowiązuje zniżka w wysokości 10% od aktualnie obowiązującej ceny !

Zapisy: biuro@econlp.com

Zapraszamy do udziału w zajęciach pt. „Zintegrowane pole NLP” z inspiracji R. Diltsa, które poprowadzi Benedykt Peczko 1 września 2018r.

Poszczególne metody NLP są zwykle przystosowane do rozwiązywania jednej kategorii problemów i w większości przypadków ich działanie ma charakter „punktowy”, wpływa na wybrany aspekt problemu czy rozwoju osoby.

Natomiast zintegrowane pole NLP obejmuje wieloaspektowość i złożoność ludzkiego funkcjonowania. Jeśli pojedynczą klasyczną technikę NLP porównalibyśmy do prostej lunety o mniejszej czy większej średnicy soczewki, to zintegrowane pole NLP jest jak szerokokątny teleskop Hubble’a, pozwalający widzieć o wiele szersze spektrum nieba i o wiele większe głębie kosmosu. Zintegrowane pole NLP pozwala wprowadzać rozległe pozytywne zmiany w ramach jednej interwencji. Zmiany te dotyczą przede wszystkim poziomu tożsamości, ale też przekonań, i w efekcie zachowań i emocji.

Warsztat „Zintegrowane pole NLP” ma na celu praktyczne zapoznanie uczestników z zaliczaną do nowej generacji NLP konceptualizacją zintegrowanego pola NLP autorstwa R. Diltsa oraz wariantami pracy z wykorzystaniem tego modelu, jego wielorakimi możliwościami zastosowania.

Dla absolwentów naszych kursów 10% rabatu od aktualnie obowiązującej ceny.

Cena regularna: 750,- zł

Cena w przedpłacie do 15.08.2018: 675,- zł

Cena promocyjna do 15.07.2018: 600,- zł

Cena promocyjna przy zapisie dwóch osób wynosi 600,- zł od osoby.

Zapisy: biuro@econlp.com

Nowy wywiad Benedykta Peczko w czerwcowym „Zwierciadle”

Już się ukazał numer czerwcowy, a w nim rozmowa Renaty Dziurdzikowskiej-Arendt z Benedyktem Peczko  na temat „Kim jest syn, a kim córka?”. W tekście omawiane są podobieństwa i różnice sytuacji, w których znajdują się ojcowie, gdy rodzi im się syn oraz gdy rodzi się córka. Jest tu mowa o możliwych pułapkach wychowawczych i jak sobie z nimi radzić. Podane są przykłady, które mogą być inspiracją dla każdego rodzica.

Zapraszamy do wysłuchania rozmowy przeprowadzonej z Benedyktem Peczko na temat rozwoju. Neuro-plastyczność mózgu.

Rozmowa dotyczy m.in. tego, że rozwój osobisty może trwać do końca życia, jeśli tylko będziemy stymulować potencjał, jaki posiadamy. Możemy to robić na różne sposoby, najlepiej łącznie. Aktywność fizyczna, dbałość o relacje, odkrywanie i realizacja swoich pasji – to niektóre tematy pojawiające się w rozmowie. Są one dyskutowane jako elementy składające się na tzw. „neuroplastyczność kierowaną”, czyli świadome i celowe wykorzystywanie zdolności systemu nerwowego do ciągłego wzbogacania swoich sieci neuronalnych. Na poziomie subiektywnym odpowiada temu stałe podnoszenie jakości swojego życia.

Nagranie jest bezpłatne i dostępne jest tutaj.

 

Praktyk NLP – 59 kompaktowa edycja letnia

Zapraszamy na kolejny kurs Praktyk NLP: 59 kompaktowa edycja letnia. Jeśli czytasz ten wpis, to prawdopodobnie wiesz już coś o NLP i przewidujesz jakie możesz odnieść korzyści decydując się na udział w kursie.Kurs ten rozwija i poszerza perspektywy w życiu zawodowym i osobistym. Uczy efektywnego modelu komunikowania się oraz technik umożliwiających rozwój umiejętności pomocnych w biznesie, profesjonalnej pomocy i samorozwoju. Rozpoczęcie: 6 sierpnia 2018r.

Sprawdź szczegóły.

Polecamy 10 maja otwarte spotkanie Klubu Coacha MLC

Polecamy udział w otwartym spotkaniu Klubu Coacha MLC, które odbędzie się 10 maja w godzinach 18.00-20.00
Temat spotkania, które poprowadzi Krzysztof Pawlik to: Realia praktyki coachingowej w korporacji międzynarodowej”.

Rola coacha wewnętrznego a rola coacha zewnętrznego. Kiedy coaching a kiedy i gdzie narzędzia coachingowe? Coaching zespołu wewnątrz korporacji.

Zapisy: biuro@ccinnovation.pl