Skończyłeś Praktyka NLP? Kurs zaawansowany czeka

Praktyk NLP Zaawansowany, to szkolenie rozwijające kompetencje i modele zdobyte na Praktyku NLP. Czego dowiesz się w trakcie 75 godzin kursu? 

  • poznasz meta-programy – nieświadome strategie, które odgrywają kluczowe znaczenie w komunikowaniu i motywowaniu się,
  • rozwiniesz umiejętności pracy z emocjami poprzez nowe, bardziej rozbudowane narzędzia wykorzystujące submodalności i kotwiczenie,
  • nauczysz się lepiej radzić sobie z trudnymi sytuacjami z przeszłości zamieniając emocje w okazję do nauki.
Zapraszamy wszystkich Praktyków NLP, najbliższy kurs startuje już 04.02.17

Psychoterapia grupowa w podejściu NLPt dla terapeutów, coachów i trenerów

Serdecznie zapraszamy psychoterapeutów, coachów i trenerów do udziału w terapii grupowej dedykowanej profesjonalistom zainteresowanym własnym rozwojem. Intensywną, dwudniową terapię grupową poprowadzi dr Dorota Dyjakon,  dyrektor Instytutu Psychologii Dolnośląskiej Szkoły Wyższej, psychoterapeuta posiadający certyfikat Polskiej Federacji Psychoterapii oraz Europejski Certyfikat Psychoterapeuty (ECP).

 Termin: 30.06 – 1.07

Miejsce: Warszawa, ul. Niedzielskiego 2E lok.12

Cena regularna: 600 zł

Cena dla absolwentów Studium NLPt: 450 zł

Więcej szczegółów oraz zapisy przez nasz formularz kontaktowy.

Warunkiem uczestnictwa w terapii grupowej jest rozmowa wstępna z psychoterapeutą Polskiego Instytutu NLP.

Praktyk NLP – letnia edycja w specjalnej cenie dla studentów i nauczycieli!

Lato to czas relaksu ale również świetna okazja do pracy nad własnym rozwojem.

Jesteś studentem, nauczycielem lub pracownikiem placówki edukacyjnej? Chcesz spędzić wolny czas aktywnie, rozwijając swoje umiejętności i efektywność osobistą?

Zapraszamy Cię do skorzystania ze specjalnej promocji na letnią, intensywną edycję kursu Praktyk NLP:

cena regularna – 5200 PLN

specjalna cena dla studentów – 3900 PLN 

specjalna cena dla nauczycieli – 4420 PLN

Co Cię czeka na kursie?

130 godzin intensywnego i inspirującego treningu, a w tym: praca nad swoimi emocjami, wyznaczaniem i realizowaniem celów, skuteczne budowanie relacji, odkrywanie ukrytych zasobów i podnoszenie codziennej skuteczności.

Startujemy już 10 lipca!

Więcej informacji znajdziesz tutaj.

Zapisz się już teraz.

Praktyk NLP – kurs zaawansowany

Ukończyłeś Praktyka i chcesz dalej zgłębiać metody NLP?

Już 9 września rozpoczynamy kolejną edycję zaawansowanego kursu Praktyk NLP.

Praktyk NLP Zaawansowany, to szkolenie rozwijające kompetencje i modele zdobyte na Praktyku NLP. Czego dowiesz się w trakcie 75 godzin kursu?

  • poznasz nieświadome strategie przetwarzania informacji, które odgrywają kluczowe znaczenie w komunikowaniu się i motywowaniu, szczególnie przydatne rekruterom poszukującym osób najlepiej odpowiadających wymogom stanowiska, menedżerom pragnącym lepiej  zarządzać swoim zespołem, handlowcom i osobom odpowiedzialnym za kontakt z klientem, poszukującym klucza do skutecznej komunikacji, terapeutom, coachom wspierających rozwój swoich klientów oraz wszystkim osobom, które pragną lepiej zrozumieć siebie i innych ludzi,
  • rozwiniesz umiejętności pracy z emocjami poprzez nowe, bardziej rozbudowane narzędzia wykorzystujące submodalności i kotwiczenie, które pozwolą Ci jeszcze efektywniej radzić sobie w trudnych sytuacjach, będących źródłem napięcia, stresu i lęku a także przezwyciężać fobie,
  • nauczysz się lepiej radzić sobie z trudnymi sytuacjami z przeszłości zamieniając emocje w okazję do nauki poprzez czerpanie informacji zwrotnej z porażek w życiu osobistym i zawodowym.

Podczas zajęć poznasz narzędzia umożliwiające diagnozę problemu, zestaw technik usprawniających uczenie się i działanie oraz wdrażanie nowo poznanych umiejętności.

Kurs jest adresowany do wszystkich, którzy chcą kontynuować zgłębianie praktycznej wiedzy na temat skutecznego rozwiązywania problemów i realizacji celów, oraz posiąść dodatkowe, zaawansowane umiejętności w tym zakresie. Jest on naturalną kontynuacją szkolenia Praktyk NLP (poziom podstawowy) i wraz z nim przygotowuje do dalszego „stopnia wtajemniczenia”, jakim jest kurs Mistrz Praktyk NLP (NLP Master Practitioner).

Uwaga: przy dokonaniu zapisu do 7 lipca otrzymasz 500 PLN rabatu!*

*promocja jest dostępna dla absolwentów kursu Praktyk NLP w Polskim Instytucie NLP oraz uczestników, którzy dokonają zapisu na edycję letnią kursu Praktyk NLP. Promocja nie łączy się z innymi promocjami oferowanymi przez Polski Instytut NLP.

Więcej informacji znajdziesz tutaj

 

Psychoterapia grupowa dla profesjonalistów w podejściu NLPt

Serdecznie zapraszamy psychoterapeutów, coachów i trenerów do udziału w terapii grupowej dedykowanej profesjonalistom zainteresowanym własnym rozwojem. Czterodniową terapię grupową (podzieloną na 2 zjazdy po 2 dni) poprowadzi dr Dorota Dyjakon,  dyrektor Instytutu Psychologii Dolnośląskiej Szkoły Wyższej, psychoterapeuta posiadający certyfikat Polskiej Federacji Psychoterapii oraz Europejski Certyfikat Psychoterapeuty (ECP).

Termin: 8.06-9.06 oraz 30.06-1.07

Miejsce: Warszawa, ul. Niedzielskiego 2E lok.12

Cena regularna: 1200 zł

Cena dla absolwentów Studium NLPt: 900 zł

Więcej szczegółów oraz zapisy przez: biuro@econlp.com

Warunkiem uczestnictwa w terapii grupowej jest rozmowa wstępna z psychoterapeutą Polskiego Instytutu NLP.

9 czerwca – inspirujący warsztat „NLP w pigułce”!

9 czerwca zapraszamy na inspirujący warsztat „NLP w pigułce”!

Jeśli zastanawiasz się, czym w zasadzie jest to NLP…? Działa…? Nie działa…? JAK działa? Zapraszamy do PINLP w piątek 9 czerwca

Cena i zgłoszenia
Cena za 1 osobę 390 zł
OFERTA SPECJALNA dla Ciebie i Twoich znajomych: 2 osoby zapisane razem (37% taniej) 490 zł
OFERTA SPECJALNA dla Ciebie i Twoich znajomych: 3 osoby razem (3 osoba GRATIS!) 780 zł
Więcej informacji
Zapisy

Nowy tekst Benedykta Peczko na Blogu Polskiego Instytutu NLP – model panoramy społecznej i jego zastosowania

Panorama społeczna to autorska koncepcja i metoda rozwinięta przez holenderskiego eksperta NLP, Lucasa Derksa. W najnowszym wpisie Benedykt Peczko przedstawia praktyczne aspekty wykorzystania panoramy społecznej.

Ponadto przypominamy, że wkrótce odbędzie się warsztat z zastosowania tej metody w praktyce:

 

PANORAMA SPOŁECZNA