Praktyk NLP – kurs zaawansowany

Ukończyłeś Praktyka i chcesz dalej zgłębiać metody NLP?

Już 9 września rozpoczynamy kolejną edycję zaawansowanego kursu Praktyk NLP.

Praktyk NLP Zaawansowany, to szkolenie rozwijające kompetencje i modele zdobyte na Praktyku NLP. Czego dowiesz się w trakcie 75 godzin kursu?

 • poznasz nieświadome strategie przetwarzania informacji, które odgrywają kluczowe znaczenie w komunikowaniu się i motywowaniu, szczególnie przydatne rekruterom poszukującym osób najlepiej odpowiadających wymogom stanowiska, menedżerom pragnącym lepiej  zarządzać swoim zespołem, handlowcom i osobom odpowiedzialnym za kontakt z klientem, poszukującym klucza do skutecznej komunikacji, terapeutom, coachom wspierających rozwój swoich klientów oraz wszystkim osobom, które pragną lepiej zrozumieć siebie i innych ludzi,
 • rozwiniesz umiejętności pracy z emocjami poprzez nowe, bardziej rozbudowane narzędzia wykorzystujące submodalności i kotwiczenie, które pozwolą Ci jeszcze efektywniej radzić sobie w trudnych sytuacjach, będących źródłem napięcia, stresu i lęku a także przezwyciężać fobie,
 • nauczysz się lepiej radzić sobie z trudnymi sytuacjami z przeszłości zamieniając emocje w okazję do nauki poprzez czerpanie informacji zwrotnej z porażek w życiu osobistym i zawodowym.

Podczas zajęć poznasz narzędzia umożliwiające diagnozę problemu, zestaw technik usprawniających uczenie się i działanie oraz wdrażanie nowo poznanych umiejętności.

Kurs jest adresowany do wszystkich, którzy chcą kontynuować zgłębianie praktycznej wiedzy na temat skutecznego rozwiązywania problemów i realizacji celów, oraz posiąść dodatkowe, zaawansowane umiejętności w tym zakresie. Jest on naturalną kontynuacją szkolenia Praktyk NLP (poziom podstawowy) i wraz z nim przygotowuje do dalszego „stopnia wtajemniczenia”, jakim jest kurs Mistrz Praktyk NLP (NLP Master Practitioner).

Uwaga: przy dokonaniu zapisu do 7 lipca otrzymasz 500 PLN rabatu!*

*promocja jest dostępna dla absolwentów kursu Praktyk NLP w Polskim Instytucie NLP oraz uczestników, którzy dokonają zapisu na edycję letnią kursu Praktyk NLP. Promocja nie łączy się z innymi promocjami oferowanymi przez Polski Instytut NLP.

Więcej informacji znajdziesz tutaj

Praktyk NLP już we wrześniu – zapisz się na kurs lub dołącz do szkoły psychoterapii NLPt

Zapraszamy na jesienną edycję kursu Praktyk NLP, która rozpocznie się już 9.09. Jeśli czytasz ten wpis, to prawdopodobnie wiesz już coś o NLP i przewidujesz jakie możesz odnieść korzyści decydując się na udział w kursie. Ponieważ jednak jest wiele szkół NLP, które często skrajnie różnie podchodzą do tego czego konkretnie i w jaki sposób uczyć, przybliżymy Ci trochę czego możesz spodziewać się po Praktyku NLP w Polskim Instytucie NLP.

Co jest dla nas ważne?
 • Praktyka – większość zajęć to ćwiczenia. Oczywiście poznasz też niezbędną teorię, ale nadal ok 3/4 czasu każdego zjazdu to ćwiczenia, które będziesz wykonywać.
 • Etyka – NLP ma różną sławę. Często dlatego, że osoby je stosujące nie dbają o aspekt etyczny. My dbamy, traktujemy NLP jako narzędzie własnego rozwoju, nastawione na budowanie porozumienia i poprawianie swojej skuteczności, ale w taki sposób, żeby były neutralne, albo korzystne dla Twojego otoczenia.
 • Profesjonalizm – choć NLP nie jest metodą naukową, staramy się pokazywać jej aspekty odnoszące się do obecnej wiedzy z zakresu psychologii, socjologii, czy nawet biologii. Nasi trenerzy to praktycy z wieloletnim stażem stosujący NLP w różnych kontekstach, zarówno pomocowych (psychoterapia, coaching) jak i biznesu (menedżerowie, konsultanci, przedsiębiorcy).
 • Wysokie standardy nauczania – jako jedyny ośrodek w Polsce mamy akredytację EANLPt, organizacji dbającej o standardy uczenia NLP w Europie.
Czego nauczysz się na kursie?
 • Zaczniesz się skutecznie komunikować i budować trwałe relacje – historia NLP zaczyna się od badań nad komunikowaniem się. Dysponujemy wieloma narzędziami poprawiającymi komunikację na poziomie werbalnym i niewerbalnym, uczymy też jak efektywnie argumentować i lepiej rozumieć rozmówcę, a także jak radzić sobie z tzw. trudnymi rozmówcami i konfliktami.
 • Będziesz skuteczne planować cele i wdrażać je w życie – uczymy narzędzi pozwalających skutecznie pracować z celami, budować plan i motywację do ich realizacji, a także radzić sobie z trudnościami i przeszkodami.
 • Łatwo i szybko zarządzać emocjami – NLP to również doskonałe narzędzia do pracy z emocjami swoimi i innych osób. Nauczymy Cię jak radzić sobie z nieprzyjemnymi i nieadekwatnymi uczuciami, ale również jak budować i wzmacniać te przyjemne. To praktyczne narzędzia do poradzenia sobie ze złością, lękami, żalem, czy stresem.
 • Poznasz meandry nieświadomości – nauczysz się pracować ze swoimi procesami wewnętrznymi, często nieświadomymi. Poprzez naturalne stany transu i relaksacji nauczymy Cię jak sięgać do wewnętrznych zasobów – np. ukrytego spokoju czy pewności siebie.
 • Nauczysz się skuteczniej działać – poznasz metody odkodowywania swoich codziennych strategii oraz ich modyfikacji. Dzięki temu stanie się możliwe skuteczne optymalizowanie swoich zachowań oraz dostrzeganie co jest kluczem do ich skuteczności.
Dla kogo?

Nie ma ograniczeń zawodowych do uczestnictwa w Praktyku NLP. Jeśli jesteś ciekawy siebie, chcesz poprawić swoją skuteczność, sposób funkcjonowania, masz ochotę zainwestować w siebie, to zapraszamy. Przedstawiane modele są również wartościowym uzupełnieniem narzędziownika psychoterapeutów, coachów, trenerów, czy menedżerów

Sprawdź szczegóły: tutaj.

Praktyk NLP to również kurs wchodzący w skład Studium NLPt – jeśli chcesz rozpocząć edukację w zawodzie psychoterapeuty, to najlepsza okazja, żeby dołączyć do naszego studium. Więcej informacji o Studium NLPt znajdziesz na stronie: http://nlpt.edu.pl

 

Mistrz NLP – edycja 19 – startujemy 20.01.2018r.

Zapraszamy na kurs Mistrz Praktyk NLP. Podczas 190 godzin szkolenia będziemy zarówno rozwijać koncepcje i modele znane z Praktyka NLP, jak i poznawać zupełnie nowe. Przede wszystkim uczymy pracować z coraz głębszymi poziomami funkcjonowania: przekonaniami, wartościami i tożsamością. Poznasz:

 • model linii czasu (time-line) – rozbudowane narzędzie do pracy zarówno z zachowaniami, jak i przekonaniami, nawet bardzo głębokimi i nieświadomymi,
 • modelowanie – podstawę NLP, dzięki której będziesz mógł tworzyć własne modele i techniki,
 • techniki pracy z przekonaniami i wartościami – czyli czynnikami mającymi ogromny wpływ na motywacje i podejmowane działania,
 • metody pracy z tożsamością – integrowanie, odkrywanie nowych jej aspektów, zmianę spojrzenia na role, w które codziennie wchodzisz i które mniej bądź bardziej akceptujesz.

Mistrz NLP to przede wszystkim wędrówka w głąb siebie, okazja do lepszego zrozumienia swojego umysłu. To również doskonały zbiór narzędzi dla osób, które zajmują się profesjonalną pomocą – psychologów, psychoterapeutów, coachów.

Sprawdź szczegóły: tutaj.

Skończyłeś Praktyka NLP? Kurs zaawansowany czeka

Praktyk NLP Zaawansowany, to szkolenie rozwijające kompetencje i modele zdobyte na Praktyku NLP. Czego dowiesz się w trakcie 75 godzin kursu? 

 • poznasz meta-programy – nieświadome strategie, które odgrywają kluczowe znaczenie w komunikowaniu i motywowaniu się,
 • rozwiniesz umiejętności pracy z emocjami poprzez nowe, bardziej rozbudowane narzędzia wykorzystujące submodalności i kotwiczenie,
 • nauczysz się lepiej radzić sobie z trudnymi sytuacjami z przeszłości zamieniając emocje w okazję do nauki.
Zapraszamy wszystkich Praktyków NLP, najbliższy kurs startuje już 04.02.17

Polecamy 6 marca otwarte spotkanie Klubu Coacha MLC

Serdecznie zapraszamy 6 marca o godzinie 17.00 na otwarte spotkanie Klubu Coacha MLC. Tematem spotkania, które poprowadzi Jan Jędrzejczyk będzie „Siła woli – mity, fakty, narzędzia. Jak wzmocnić swoją siłę woli? Najnowsze badania i ich zastosowanie w coachingu”

Siła woli pozwala nam opierać się pokusom i dzięki temu osiągać nasze długoterminowe cele. Jest to także fenomen od lat badany przez psychologów, jednak w ostatnich latach rozumienie siły woli w psychologii diametralnie się zmieniło. Powstały nowe jej koncepcje, które wskazują, jak możemy skutecznie ją wzmacniać. Na wykładzie zostaną omówione zarówno dominujące przez ostatnie lata, jak i najnowsze badania nad siłą woli i sposoby przełożenia ich na praktykę coachingu. Przedstawione zostaną także konkretne metody o udowodnionej skuteczności, które usprawniają dążenie do celów.


Zapisy: biuro@ccinnovation.pl

10 marca zapraszamy na inspirujący warsztat „NLP w pigułce” prowadzony przez Benedykta Peczko!

Jeśli chcesz poznać NLP, zapraszamy na jednodniowe szkolenie „NLP w pigułce”, które poprowadzi Benedykt Peczko. Sprawdź, jak się skutecznie komunikować i zarządzać swoimi emocjami.

Ponadto opowiemy o głównych założeniach metody, o jej historii. Rozprawimy się także z najpopularniejszymi mitami na temat NLP.

Szczegóły znajdziesz na naszej stronie.

Zapraszamy do lektury wywiadu dr hab.Mirosławy Huflejt-Łukasik pt. „Coach to przede wszystkim partner”, który ukazał się w miesięczniku Benefit

Zapraszamy do lektury wywiadu dr hab. Mirosławy Huflejt-Łukasik pt.: „Coach to przede wszystkim partner”, który ukazał się w miesięczniku Benefit. W tekście wywiadu także o wizerunku i nieporozumieniach wokół coachingu.

Wywiad dostępny jest tutaj.

Osoby zainteresowane podejściem MLC zapraszamy do kontaktu pod adresem: biuro@ccinnovation.pl

Już 17 lutego startuje 16 edycja Studium Coachingu MLC.

Z okazji Walentynek dostępne są dwa ostatnie dwa miejsca w specjalnej cenie 11685,- zł.

28 stycznia zapraszamy psychoterapeutów do udziału w zajęciach „Podstawy farmakoterapii i jej łączenia z psychoterapią”

Coraz więcej osób przeżywających kryzysy życiowe i zawodowe, przeciążonych stresem, próbujących podołać różnorakim współczesnym wyzwaniom, sięga po środki farmakologiczne jako wsparcie. Są one również coraz powszechniej reklamowane jako produkt komercyjny przynoszący ulgę, co powoduje wzrost ich spożycia.  Stosowanie leków wywiera mniej czy bardziej widoczny, lecz zawsze znaczący wpływ na funkcjonowanie psychologiczne jednostek. System nerwowy pracuje wtedy w zmieniony sposób, co ma wpływ na zdolności kojarzenia, pamięć, kreatywność, inteligencję emocjonalną itd. Dlatego istotne znaczenie ma wiedza specjalistów w dziedzinie pomagania na temat podstawowych kategorii leków psychoaktywnych, ich sposobu działania, możliwych skutków ubocznych oraz ich wpływu na proces zmiany.  Dla psychoterapeutów jest to wiedza obowiązkowa.

Zajęcia odbędą się 28.01.2018r.

Koszt 600 zł

Dla absolwentów Polskiego Instytutu NLP 540 zł

Dla psychoterapeutów, którzy wezmą udział w zajęciach 27 pt. „Diagnoza psychiatryczna i podstawy psychopatologii (DSM – 5, ICD 10)“ oraz 28 stycznia pt.„Podstawy farmakoterapii i jej łączenia z psychoterapią” ich koszt to 1000 zł, a dla psychoterapeutów i absolwentów Polskiego Instytutu NLP 900 zł.   


Więcej informacji o zajęciach z diagnozy psychiatrycznej

Informacje o prowadzącym: Radosław Tworus

Zgłoszenia pod adresem biuro@econlp.com

 

27 stycznia – polecamy zajęcia „Diagnoza psychiatryczna i podstawy psychopatologii (DSM – 5, ICD 10)“, które poprowadzi dr n. med. Radosław Tworus

Serdecznie zapraszamy wszystkich psychoterapeutów, coachów, trenerów oraz przedstawicieli innych profesji zajmujących się pomaganiem i rozwojem osobistym do udziału w zajęciach, które w Polskim Instytucie NLP poprowadzi Dr n. med. Radosław Tworus pt. „Diagnoza psychiatryczna i podstawy psychopatologii (DSM – 5, ICD 10)”. Są to najbardziej nowoczesne i uniwersalne klasyfikacje diagnostyczne znane w Europie (ICD 10) i USA (DSM-5).Zajęcia zapoznają nie tylko z konstrukcją i zastosowaniem tych klasyfikacji, ale wprowadzają w tematykę zaburzeń nerwowych i psychicznych oraz uczą rozpoznawania ich symptomów, charakterystyki itd. To nieoceniona pomoc dla profesjonalistów w każdej dziedzinie pomagania i rozwoju. Uczestnicy zajęć będą mogli łatwiej, szybciej i w sposób bardziej uporządkowany dokonywać rozpoznania jakiej formy wsparcia najbardziej potrzebują zgłaszające się do nich osoby. Np. coachowie i trenerzy wiedzą, czym różnią się te formy rozwoju od psychoterapii czy poradnictwa psychologicznego. Zwykle nie posiadają jednak odpowiedniej wiedzy i metod pozwalających już we wstępnej fazie zbierania informacji od klientów odróżnić przypadki wymagające pomocy terapeutycznej czy medycznej. Rodzi to niepotrzebne komplikacje oraz frustracje zarówno po stronie klienta, jak i osób pomagających. Tę lukę wypełniają właśnie proponowane zajęcia. Dodatkowa korzyść z nich płynąca, to pogłębienie umiejętności rozpoznawania stylów i tendencji osobowościowych swoich klientów oraz dopasowywania do nich odpowiednich form pracy. Jeśli jesteś coachem, trenerem rozwoju osobistego, mentorem, prowadzisz poradnictwo itp., to szkolenie jest dla Ciebie.

Zajęcia odbędą się 27.01.2018 r.

Koszt 600 zł

Dla absolwentów Polskiego Instytutu NLP 540 zł

Dla psychoterapeutów, którzy wezmą udział w zajęciach 27 pt. „Diagnoza psychiatryczna i podstawy psychopatologii (DSM – 5, ICD 10)“ oraz 28 stycznia pt.„Podstawy farmakoterapii i jej łączenia z psychoterapią” ich koszt to 1000 zł, a dla psychoterapeutów i absolwentów Polskiego Instytutu NLP 900 zł

Więcej informacji o zajęciach z farmakoterapii

Informacje o prowadzącym: Radosław Tworus

Zgłoszenia pod adresem biuro@econlp.com

 

Polecamy 18 stycznia dzień otwarty Szkoły Coachingu MLC i otwarte spotkanie Klubu Coacha MLC

18 stycznia o godzinie 17.00 będzie miał miejsce dzień otwarty Szkoły Coachingu i Pracy z Grupami MLC, a w ramach niego otwarte spotkanie Klubu Coacha MLC. Temat spotkania brzmi: „O roli Coacha, co potrafi oprócz bycia coachem, czyli o nieoczywistych kompetencjach i inspiracjach”.

Dzień otwarty szczególnie polecamy osobom zainteresowanym Studium Coachingu MLC. Po spotkaniu Klubu Coacha MLC, będzie możliwość dowiedzieć się więcej o programie Studium i specyfice Szkoły MLC.  Dla uczestników spotkania będzie również nadal obowiązywała promocyjna cena Studium: 10.000,- zł.

Myślisz o zawodzie psychoterapeuty? Dołącz do Studium Neuro-Lingwistycznej Psychoterapii. Nabór trwa do końca 2017r.

To całościowe, czteroletnie szkolenie podyplomowe dla osób z wykształceniem wyższym. Uczy jak stosować modele i metody NLP w kontekście pracy z pacjentami. NLPt to całościowy i autonomiczny system psychoterapii, którego podstawową ideą jest praca zorientowana na cel przy szczególnym uwzględnieniu komunikacji niewerbalnej oraz zrozumienia wewnętrznych psychicznych procesów.

Dowiedz się więcej na naszej stronie.

Jeśli chcesz poznać podejście, w którym pracuje Benedykt Peczko zapraszamy do Studium Coachingu MLC

Chcesz zdobyć certyfikat coacha? A może pragniesz rozwijać swoje umiejętności pracy z ludźmi jako lider, menedżer czy konsultant? Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji Studium Coachingu MLC, która rozpoczyna się 17 lutego 2018r.

Przypominamy, że promocyjna cena 10 000zł obowiązuje przy zapisie do 8 stycznia 2018r.

Więcej informacji. 

Już 20.01.2018r. rozpocznie się 58 edycja kursu Praktyk NLP, kierownikiem kursu jest Benedykt Peczko

Co Cię czeka na kursie?
130 godzin intensywnego i inspirującego treningu, a w tym: praca nad swoimi emocjami, wyznaczaniem i realizowaniem celów, skuteczne budowanie relacji, odkrywanie ukrytych zasobów i podnoszenie codziennej skuteczności.

Polecamy kurs szczególnie dla liderów, menedżerów, coachów.

Co jest dla nas ważne?
– Praktyka – ponad 3/4 czasu każdego zjazdu to ćwiczenia,
– Etyka
– Profesjonalizm
– Wysokie standardy nauczania – jako jedyny ośrodek w Polsce mamy akredytację EANLPt, organizacji dbającej o standardy uczenia NLP w Europie.

Sprawdź szczegóły i zapisz się.

Zapraszamy!

Nowy wywiad Benedykta Peczko w grudniowym „Zwierciadle”

W grudniowym numerze „Zwierciadła” ukazał się kolejny wywiad z Benedyktem Peczko z cyklu „Czytając mężczyznę”, pt. „Odpętlony”.

Wywiad pt. „Odpętlony” mówi o znaczeniu, jakie ma dla mężczyzny domknięcie poprzedniego związku, gdy zaczyna budować nowy. Wyjaśnia, jak można rozpoznać, czy związek został już rzeczywiście emocjonalnie zakończony, a na ile jesteśmy jeszcze  w okresie żałoby po nim. Daje także wskazówki, jak pomóc sobie w przejściu przez ten ważny okres swojego życia.

Już 17 grudnia zapraszamy na inspirujący warsztat „NLP w pigułce”, który poprowadzi Benedykt Peczko! Zapisz się 1-6 grudnia, a w mikołajkowym prezencie dostaniesz książkę!

Jeśli chcesz poznać NLP, zapraszamy na jednodniowe szkolenie „NLP w pigułce”, które poprowadzi Benedykt Peczko. Sprawdź, jak się skutecznie komunikować i zarządzać swoimi emocjami.

Ponadto opowiemy o głównych założeniach metody, o jej historii. Rozprawimy się także z najpopularniejszymi mitami na temat NLP.

Dla osób, które zapiszą się na warsztat w dniach 1-6 XII w prezencie książka Roberta Diltsa „Sztuka prezentacji i komunikacji z grupami”

Szczegóły znajdziesz na naszej stronie.