Skończyłeś Praktyka NLP? Kurs zaawansowany czeka

Praktyk NLP Zaawansowany, to szkolenie rozwijające kompetencje i modele zdobyte na Praktyku NLP. Czego dowiesz się w trakcie 75 godzin kursu? 

 • poznasz meta-programy – nieświadome strategie, które odgrywają kluczowe znaczenie w komunikowaniu i motywowaniu się,
 • rozwiniesz umiejętności pracy z emocjami poprzez nowe, bardziej rozbudowane narzędzia wykorzystujące submodalności i kotwiczenie,
 • nauczysz się lepiej radzić sobie z trudnymi sytuacjami z przeszłości zamieniając emocje w okazję do nauki.
Zapraszamy wszystkich Praktyków NLP, najbliższy kurs startuje już 04.02.17

Nowy tekst Benedykta Peczko na Blogu Polskiego Instytutu NLP – Wiliam James i jego inspiracje dla NLP – cz.2.

Nowy tekst Benedykta Peczko na Blogu Polskiego Instytutu NLP – Wiliam James i jego inspiracje dla NLP – cz.2.

„Możemy myśleć o naszym temacie głównie za pomocą słów, a możemy też o nim myśleć przede wszystkim za pomocą wyobrażeń wzrokowych lub innych (…)” – \
dostępną wiedzę na temat preferencji zmysłowych w procesie spostrzegania i przetwarzania informacji starał się zintegrować w XIX w. Wiliam James.

A może zostać psychoterapeutą?

Interesuje Cię pomaganie innym? Chciałbyś zajmować się tym profesjonalnie?


Oferujemy czteroletnie pomagisterskie Studium Neurolingwistycznej Psychoterapii.
NLPt to kompleksowe, spójne podejście psychoterapeutyczne, u którego podstaw legły modele i metody NLP oraz inspiracje m.in. z takich nurtów jak: psychoterapia systemowa, poznawczo-behawioralna, humanistyczna, czy dorobek Miltona Ericksona.

W oparciu o przepisy Unii Europejskiej zawód psychoterapeuty został otwarty również dla osób nie będących psychologami. Całą potrzebną wiedzę i umiejętności zdobędziesz w trakcie kursu.

Po kursie można ubiegać się o Europejski Certyfikat Psychoterapii (European Certificate of Psychotherapy – ECP) wydawany przez European Association for Psychotherapy (EAP) , honorowany w całej UE.

Naszą jakość potwierdza akredytacja EANLPt (European Association for Neurolinguistic Psychotherapy).

Dowiesz się więcej tutaj.

NLP w miłości

Zapraszamy wszystkie pary, niezależnie od wieku i stażu na spotkanie pt. „NLP w miłości”.
Będziemy rozmawiać o tym, jak pielęgnować relacje i dbać o siebie nawzajem korzystając z wiedzy i umiejętności z zakresu praktycznej psychologii. 
Zastanowimy się, co wpływa na to, że pary się kłócą, jak przeciwdziałać przykrym emocjom, jak szukać rozwiązań i budować bliskość.

Spotkanie poprowadzi mgr Grzegorz Zawiłowski, psycholog o specjalności seksuologicznej, akredytowany coach, psychoterapeuta par i rodzin.

wkrótce nowy termin
godziny: 
cena: 200zł od pary
miejsce: Warszawa

Informacja: biuro@econlp.com

 

Nowy tekst Benedykta Peczko na Blogu Polskiego Instytutu NLP – Wiliam James i jego inspiracje dla NLP

Tekst jest poświęcony „ojcu współczesnej psychologii”, Williamowi Jamesowi.

James pozostawił po sobie pokaźny dorobek zarówno jako filozof, jak też psycholog. Uchodzi za prekursora behawioryzmu, psychologii poznawczej, ale też psychologii humanistycznej. W dziedzinie filozofii był współtwórcą pragmatyzmu, koncepcji, której głęboki wpływ znajdujemy w NLP.

Zapraszamy do lektury

55 edycja Praktyka NLP już na Ciebie czeka! Zaczynamy 08.04

Zapraszamy na kolejną edycję Praktyka NLP. Jeśli czytasz ten wpis, to prawdopodobnie wiesz już coś o NLP i przewidujesz jakie możesz odnieść korzyści decydując się na udział w kursie. Ponieważ jednak jest wiele szkół NLP, które często skrajnie różnie podchodzą do tego czego konkretnie i w jaki sposób uczyć, przybliżymy Ci trochę czego możesz spodziewać się po Praktyku NLP w Polskim Instytucie NLP.

Co jest dla nas ważne?
 • Praktyka – większość zajęć to ćwiczenia. Oczywiście poznasz też niezbędną teorię, ale nadal ok 3/4 czasu każdego zjazdu to ćwiczenia, które będziesz wykonywać.
 • Etyka – NLP ma różną sławę. Często dlatego, że osoby je stosujące nie dbają o aspekt etyczny. My dbamy, traktujemy NLP jako narzędzie własnego rozwoju, nastawione na budowanie porozumienia i poprawianie swojej skuteczności, ale w taki sposób, żeby były neutralne, albo korzystne dla Twojego otoczenia.
 • Profesjonalizm – choć NLP nie jest metodą naukową, staramy się pokazywać jej aspekty odnoszące się do obecnej wiedzy z zakresu psychologii, socjologii, czy nawet biologii. Nasi trenerzy to praktycy z wieloletnim stażem stosujący NLP w różnych kontekstach, zarówno pomocowych (psychoterapia, coaching) jak i biznesu (menedżerowie, konsultanci, przedsiębiorcy).
 • Wysokie standardy nauczania – jako jedyny ośrodek w Polsce mamy akredytację EANLPt, organizacji dbającej o standardy uczenia NLP w Europie.
Czego nauczysz się na kursie?
 • Zaczniesz się skutecznie komunikować i budować trwałe relacje – historia NLP zaczyna się od badań nad komunikowaniem się. Dysponujemy wieloma narzędziami poprawiającymi komunikację na poziomie werbalnym i niewerbalnym, uczymy też jak efektywnie argumentować i lepiej rozumieć rozmówcę, a także jak radzić sobie z tzw. trudnymi rozmówcami i konfliktami.
 • Będziesz skuteczne planować cele i wdrażać je w życie – uczymy narzędzi pozwalających skutecznie pracować z celami, budować plan i motywację do ich realizacji, a także radzić sobie z trudnościami i przeszkodami.
 • Łatwo i szybko zarządzać emocjami – NLP to również doskonałe narzędzia do pracy z emocjami swoimi i innych osób. Nauczymy Cię jak radzić sobie z nieprzyjemnymi i nieadekwatnymi uczuciami, ale również jak budować i wzmacniać te przyjemne. To praktyczne narzędzia do poradzenia sobie ze złością, lękami, żalem, czy stresem.
 • Poznasz meandry nieświadomości – nauczysz się pracować ze swoimi procesami wewnętrznymi, często nieświadomymi. Poprzez naturalne stany transu i relaksacji nauczymy Cię jak sięgać do wewnętrznych zasobów – np. ukrytego spokoju czy pewności siebie.
 • Nauczysz się skuteczniej działać – poznasz metody odkodowywania swoich codziennych strategii oraz ich modyfikacji. Dzięki temu stanie się możliwe skuteczne optymalizowanie swoich zachowań oraz dostrzeganie co jest kluczem do ich skuteczności.
Dla kogo?

Nie ma ograniczeń zawodowych do uczestnictwa w Praktyku NLP. Jeśli jesteś ciekawy siebie, chcesz poprawić swoją skuteczność, sposób funkcjonowania, masz ochotę zainwestować w siebie, to zapraszamy. Przedstawiane modele są również wartościowym uzupełnieniem narzędziownika psychoterapeutów, coachów, trenerów, czy menedżerów.

Zapraszamy!

Mistrz NLP – edycja 19 – startujemy 18.02

Zapraszamy na kurs Mistrz Praktyk NLP. Podczas 190 godzin szkolenia będziemy zarówno rozwijać koncepcje i modele znane z Praktyka NLP, jak i poznawać zupełnie nowe. Przede wszystkim uczymy pracować z coraz głębszymi poziomami funkcjonowania: przekonaniami, wartościami i tożsamością. Poznasz:

 • model linii czasu (time-line) – rozbudowane narzędzie do pracy zarówno z zachowaniami, jak i przekonaniami, nawet bardzo głębokimi i nieświadomymi,
 • modelowanie – podstawę NLP, dzięki której będziesz mógł tworzyć własne modele i techniki,
 • techniki pracy z przekonaniami i wartościami – czyli czynnikami mającymi ogromny wpływ na motywacje i podejmowane działania,
 • metody pracy z tożsamością – integrowanie, odkrywanie nowych jej aspektów, zmianę spojrzenia na role, w które codziennie wchodzisz i które mniej bądź bardziej akceptujesz.

Mistrz NLP to przede wszystkim wędrówka w głąb siebie, okazja do lepszego zrozumienia swojego umysłu. To również doskonały zbiór narzędzi dla osób, które zajmują się profesjonalną pomocą – psychologów, psychoterapeutów, coachów.

Polecamy: Webinar – „Kim jest coach w organizacji”

26 stycznia 2017 r. , godzina 17.30.

Wszystkich zainteresowanych coachingiem, a zwłaszcza coachingiem w organizacji, zapraszamy na webinar: „Kim jest coach w organizacji?” podczas którego opowiemy o tym jak w firmach rozumie się pojęcie „coach”, kto coachem zostaje, jakie role pełnią coachowie oraz czy menedżer jest coachem, a jeśli nie to czy powinien. Opowiemy też o tym czym dla nas jest profesjonalny coaching i jak powinien on wyglądać w organizacji.

Data: 26.01
Godzina: 17.30-19.00
Prowadzący: dr hab. Mirosława Huflejt-Łukasik, mgr Grzegorz Zawiłowski

Chęć udziału prosimy zgłaszać na biuro@ccinnovation.pl